בית"ר הפסידה 3:1 למכבי נתניה והתרחקה מהפלייאוף העליון

בית"ר הפסידה 3:1 למכבי נתניה והתרחקה מהפלייאוף העליון

כתב: hagar


למרות שער יתרון מוקדם של עידן ורד (9), המארחים הצליחו להפוך את התוצאה משערים של פיניש (18) ובצ'יראי (39) עוד במחצית הראשונה, מלדה (89) חתם את תוצאת המשחק. במחזור הבא: הפועל ת"א בטדי


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים נחלה הפסד הערב באצטדיון בנתניה, כשנכנעה 2:1 למכבי נתניה, זאת במסגרת המחזור ה-25 בליגת העל.

מי שחזרו להרכב היו אנתוני וארן שהחלים מפציעה וטל בן חיים שנעדר מהמשחק הקודם עקב חמישה צהובים. מנגד דראפיץ' וברדה פתחו בחוד עם החלוץ הלוהט של הליגה פאטוס בצ'יראי ויונס מלדה.

הקפטנים וצוות השיפוט לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

הקפטנים וצוות השיפוט לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה נהדר את המשחק וכבר בדקה התשיעית עלתה על לוח התוצאות. גדי קינדה העביר כדור רוחב מאגף ימין, ורד השתלט בתוך הרחבה ובעט עם החיצון לרשת של דני עמוס. 0:1 בית"ר.

עידן ורד חוגג (ינון פוקס)

עידן ורד חוגג (ינון פוקס)

היתרון של הקבוצה החזיק תשע דקות בלבד. מן העבר השני, קניקובסקי העביר לסתיו פיניש שבעט כדור שפגע קלות באיינבינדר והלך לרשת הגבוהה ופנימה. 1:1.

מרגע זה המשחק עבר לשליטה של המארחים ובדקה ה-39 הם השיגו את היתרון. מתפרצת נתנייתית הסתיימה עם הכשלה של איתמר ניצן על מלדה בתוך הרחבה, בצ'יראי ניגש לבעיטה וקבע 1:2 במחצית.

מחצית שנייה

בדקה ה-55 מלדה חתך מאגף שמאל למרכז ובעט מ-20 מטרים, אבל ניצן היה עירני והדף טוב לקרן. שמונה דקות לאחר מכן בניון שנכנס כמחליף קיבל כדור נהדר מטל בן חיים ונותר באחד על אחד מול עמוס, אבל לא הצליח למצוא את הרשת.

יוסי בניון בועט (ינון פוקס)

יוסי בניון בועט (ינון פוקס)

בדקה ה-77 בצ'יראי היה קרוב להשלים צמד כשעבר את ניצן אבל מזווית קשה בעט לרשת החיצונית. שתי דקות חלפו ושוב ניצן השאיר את בית"ר במשחק כשסיפק שתי הצלות ברציפות מבעיטות של אביב אברהם ובצ'יראי.

בדקה ה-85 נגיעת יד של מלדה בתוך הרחבה נעלמה מעיניו של השופט שהחליט לתת למשחק להמשיך ולא לשרוק לפנדל ברור לזכות בית"ר. מן העבר השני בהתקפת הנגד בו חיים הכשיל את בצ'יראי בתוך הרחבה וזיו אדלר הצביע שוב על הנקודה הלבנה. המונטונגרי ניגש לבעוט אך הפעם ניצן לקח את הפינה הנכונה והדף.

על סף השריקה לסיום בית"ר ספגה את השלישי מרגליו של אברהם שניצל עירבוביה בתוך הרחבה הבית"רית ומקרוב כבש את השלישי. 1:3 לנתניה בסיום.

הקפטנים וצוות השיפוט לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) יוסי בניון בועט (ינון פוקס) עידן ורד חוגג (ינון פוקס) yf-pic-3