בית"ר הפסידה 2:1 לצ'יחורה הגאורגית והודחה מאירופה

בית"ר הפסידה 2:1 לצ'יחורה הגאורגית והודחה מאירופה

כתב: hagar


הקבוצה איבדה יתרון מרגליו של עידן ורד בדקה ה-62 ונחלה הפסד ביתי מול היריבה מגאורגיה, ובכך סיימה את דרכה האירופית כבר בסיבוב הראשון


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים הודחה אתמול (חמישי) ממוקדמות הליגה האירופית כשהפסידה 2:1 לצ'יחורה סצ'חרה הגאורגית בסיכום שני המשחקים, לאחר 0:0 במשחק הראשון.

גיא לוזון נאלץ להסתדר ללא מספר שחקנים פצועים, כגון דוד קלטינס שנקע את הקרסול באימון ומי שהוצב בקישור האחורי היה מיקי סירושטיין. את החלק ההתקפי איישו ורד, סילבסטר ואור אינברום שערך בכורה בהרכב.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החצי הראשון נפתח בצורה מנומנמת מצד שתי הקבוצות ומי שסיכנו ראשונים את השער היו הצהובים שחורים. בדקה התשיעית אינברום קיבל את הכדור בצד השמאלי של הרחבה, חתך למרכז ובעט טוב אך השוער הגאורגי הדף לקרן. הגבהה לתוך הרחבה הגיעה לראשו של סירושטיין שנגח מעט מעל השער והחוצה.

אור זהבי פורץ באגף (דויד ווליד)

אור זהבי פורץ באגף (דויד ווליד)

בדקה ה-25 הכנסת כדור של אינברום לסילבסטר בתוך הרחבה מצאה את ראשו של הסלובקי שנגח טוב ונעצר רק במשקוף. הגאורגים מנגד ניסו לסכן את שערו של ניצן אך ללא הצלחה, ושתי הקבוצות ירדו למחצית בתיקו ללא שערים.

מחצית שנייה

בחלק השני בית"ר השתלטה על המשחק ובדקה ה-62 מצאה גם את הרשת. עידן ורד ניצל הרחקה לא טובה של ההגנה הגאורגית וממרחק 20 מטרים הפגיז בבעיטה עם החלק החיצון של הנעל בעיטה אדירה לחיבורים השמאליים של חאמזיץ'. 0:1 בית"ר.

אופיר קריאף בועט (דויד ווליד)

אופיר קריאף בועט (דויד ווליד)

הגאורגים לא הרימו ידיים וחזרו למשחק אחרי 12 דקות בלבד, כאשר לבאן קאקובאבה שנכנס כמחליף בעט מ-20 מטרים אלכסונית ומצא את הרשת של ניצן. 1:1 בטדי.

שמונה דקות חלפו והגאורגים השלימו מהפך. נגיעת יד של טל כחילה בתוך הרחבה הובילה לבעיטת 11 מטרים אותה פירש גיורגי גבאדבה לשער כשבעט לרשת העליונה של איתמר ניצן. 2:1 צ'יחורה. בית"ר ניסתה לחזור למשחק אבל ניסיונות של עידן ורד ויאקוב סילבסטר לא צלחו. 2:1 בסיום.

582ef184-bb7a-4370-9b39-4fe3d8ff785e אור זהבי פורץ באגף (דויד ווליד) אופיר קריאף בועט (דויד ווליד)