בית"ר הפסידה 2:1 למכבי נתניה

בית"ר הפסידה 2:1 למכבי נתניה

כתב: hagar


המארחים פתחו טוב עם שער של ערן לוי בדקה השישית מיד לאחר החמצת פנדל של קלאודיו, הויבך (34) הכפיל, אנתוני וארן הצליח רק לצמק על סף שריקת הסיום, חן עזרא הורחק. במחזור הבא: מכבי חיפה בטדי


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


לאחר הניצחון הגדול בליגה על בני סכנין, הגיעה בית"ר לאצטדיון בנתניה למשחק שנעל את המחזור ה-20 בליגת העל.

בני בן זקן נאלץ להסתדר ללא דוד קלטינס הפצוע ועידן ורד שנמצא בתהליך החלמה, והעניק לראשונה את חולצת ההרכב לאופיר קריאף שפתח בקישור יחד עם פריירה וסאבו. מנגד, סלובודן דראפיץ' פתח בהרכב החזק שלו כאשר ערן לוי, דיא סבע ודידייה קוגבנייה בחוד הנתנייתי.

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

בית"ר פתחה טוב את המשחק כאשר כבר בדקה הרביעית זכתה לבעיטת פנדל אחרי שחן עזרא נדחף ברחבה על ידי ויקי כחלון. אלי חכמון, שהיה קרוב לאירוע לא היסס ושרק לפנדל, אליו ניגש קלאודיו. הברזילאי בעט בחוזקה לפינה השמאלית, אבל דני עמוס זינק טוב והצליח להדוף את הכדור. בהתקפת הנגד של מכבי נתניה יצאו הצהובים קדימה עם ערן לוי, שמ-35 מטרים שחרר שמאלית לפינת השער של קליימן ופנימה.

קלאודיו בועט את הפנדל (ליאת אבשלומי)

קלאודיו בועט את הפנדל (ליאת אבשלומי)

בדקה ה-19 בית"ר יצאה למתפרצת מהירה, אריק סאבו פרץ באגף ימין והעביר כדור רוחב טוב לעזרא אבל הקשר בעט שטוח לידיים של עמוס. בדקה ה-34 נתניה השיגה את השני שלה אחרי קרן מדויקת של ןוי לראשו של טים הויבך, שהיה לבד בתוך הרחבה ונגח לחיבור של קליימן. בעיטה נוספת של סבע על סף השריקה למחצית חלפה סמוך לקורה של בוריס והחוצה. 0:2 במחצית.

מחצית שנייה

הקצב הטוב של המחצית הראשונה המשיך גם בשנייה ושתי הקבוצות ביצעו התקפות מעבר משער לשער. בדקה ה-74 שוב מצב למארחים כשדיא סבע בעט כדור שטוח וחד אבל קליימן הדף בקצות האצבעות ומנע את השלישי. שלוש דקות לאחר מכן בית"ר נשארה בעשרה שחקנים לאחר שחכמון שלף לעבר עזרא את הכרטיס האדום, בטענה לפגיעה בשחקן ללא כדור.

87f05667-72e5-41bf-b0b4-aabe9312efe1

חן עזרא מורחק (ליאת אבשלומי)

בהמשך ערן לוי ניסה את מזלו מרחוק אך הכדור שלו פגע במשקוף לאחר הדיפה של קליימן והגנת בית"ר הצליחה להרחיק. בדקה ה-89 בית"ר הצליחה לצמק אחרי חילופי מסירות בין קונטה לבריהון שהסתיימו בהגבהה של הקשר לראשו של וארן שנגח פנימה מקרוב. עמוק בתוספת הזמן בית"ר כמעט ומצאה את השוויון כאשר ז'אורז'יניו  חדר לתוך רחבת הצהובים ומצא את עצמו מול עמוס שהיה מוכן והצליח למנוע קאמבק.

זאורזיניו מחמיץ הזדמנות להשוות

ז'אורז'יניו מחמיץ הזדמנות להשוות (ליאת אבשלומי)

87f05667-72e5-41bf-b0b4-aabe9312efe1 1ff0827b-1a9c-48da-a0ef-87fec0d9c82c זאורזיניו מחמיץ הזדמנות להשוות קלאודיו בועט את הפנדל (ליאת אבשלומי) שחקני בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ליאת אבשלומי)