בית"ר הודחה מגביע הטוטו אחרי 1:0 מול מכבי ת"א

בית"ר הודחה מגביע הטוטו אחרי 1:0 מול מכבי ת"א

כתב: hagar


שער בודד של ארון שוינפלד בדקה ה-57 הכריע את המשחק ושלח את הצהובים כחולים לחצי גמר גביע הטוטו על חשבונה של בית"ר, שהגיע בהרכב חסר למשחק


מאת מערכת האתר הרשמי


משחק האירופאיות במתכונת החדשה של גביע הטוטו הפגיש בין הצהובים כחולים לחבורה של גיא לוזון, שלא עמד על הקווים מאחר וכל המצטרפים החדשים למועדון טרם עברו בבקרה התקציבית ולא הורשו ליטול חלק במשחק. מי שהחליפו על הקווים היה מאמן קבוצת הנוער בעונה שעברה, סמי מלכה.

כאמור, לוזון נאלץ להסתדר ללא חלק גדול מהסגל ובמקומם קיבלו את ההזדמנות שחקנים מקבוצת הנוער, ביניהם עדן עזורי, דניאל חבה ועוזיאל פרדו. בשער פתח טמיר ללו.

מן העבר השני, ולדימיר איביץ' מאמנה החדש של מכבי ת"א נתן מנוחה לחלק משחקניו ששיחקו בליגה האירופית ביום חמישי האחרון, ומי שערך הופעת בכורה בצהוב וכחול, דווקא מול האקסית, היה איתי שכטר.

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

החצי הראשון נפתח בצורה מנומנמת מצד שתי הקבוצות, שלא הרבו לסכן את השער ולייצר התקפות מסוכנות. בדקה ה-33 רוסלן ברסקי הגביה כדור לשכטר שעלה גבוה ונגח טוב, אבל הכדור שלו הלך קצת מעל המשקוף של ללו והחוצה.

מיקי סירושטיין נוגח מעל הגנת מכבי

מיקי סירושטיין נוגח מעל הגנת מכבי

מנגד, סילבסטר קיבל כדור בתוך הרחבה של ראיקוביץ' ובמקום לבעוט ניסה למסור, אבל הגנת מכבי הרחיקה בזמן. 0:0 במחצית.

מחצית שנייה

12 דקות בתוך המחצית השנייה והמארחים עלו ליתרון. שוינפלד קיבל כדור במרכז הרחבה, הסתובב על השומר שלו ובעט לרשת, כדור שטמיר ללו לא יכול היה לקחת. 0:1 מכבי.

אריק סאבו במאבק אווירי עם אייל גולסה

אריק סאבו במאבק אווירי עם אייל גולסה

ארבע דקות חלפו ושכטר יכול היה להכפיל כשמצא את עצמו לבד מול ללו, אבל בעט מעל השער. בדקה ה-73 עטר ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, אבל ללו ירד טוב לכדור והדף אותו.

בית"ר ניסתה להשוות אבל לא סיכנה ממש את ראיקוביץ', מלבד בעיטה של עדן עזורי בדקות הסיום, אותה השוער הסרבי לא התקשה לקלוט. 1:0 בסיום.

 

מיקי סירושטיין נוגח מעל הגנת מכבי 6e6bb074-92b3-446c-afb0-a55a5447c5b2 אריק סאבו במאבק אווירי עם אייל גולסה