בית"ר גם בפריפריה: המועדון חתם על שיתוף פעולה עם בי"ס לכדורגל בבית שמש בבעלותו של אופיר עזו

בית"ר גם בפריפריה: המועדון חתם על שיתוף פעולה עם בי"ס לכדורגל בבית שמש בבעלותו של אופיר עזו

כתב: hagar


הנהלת המועדון חתמה על הסכם עם בית הספר לכדורגל על שם שמעון קינן ז"ל, אשר מהווה חממה ובית לילדים ונוער מהעיר בית שמש ומנוהל ע"י שחקן העבר של בית"ר אשר ייסד את בית הספר. מוני ברוש: "מתכוונים להגיע לקהל הרב ולייצר את דור העתיד של בית"ר ירושלים"


מאת מערכת האתר הרשמי


מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים חתם על הסכם שיתוף פעולה עם  בית הספר לכדורגל ע"ש שמעון קינן ז"ל בבית שמש אשר הוקם ע"י שחקן העבר אופיר עזו ונתמך בשנים האחרונות בידיהם של בניו שמעון קינן – אבירם, חנן ועמית, על מנת להוות חממה ובית לילדים ובני נוער מבית שמש והסביבה, המוצאים בכדורגל מענה חינוכי ואפשרות להתפתחות מקצועית תחת הכותרת "כל אחד יכול".

בית הספר לכדורגל בבית השמש נוסד והוקם לפני כשמונה שנים ע"י שחקן העבר אופיר עזו, והוא גם משמש כמנהלו וכבעלים ראשי של הקבוצה, כאשר מי שתומכים בו בשנים האחרונות הם בני משפחתו של שמעון קינן ז"ל.

ההסכם שנחתם עם בית הספר לכדורגל בבית שמש הוא חלק מהאסטרטגיה של הבעלים משה חוגג, להנגיש את המועדון לקהל אוהדיו הפרוס בכל רחבי המדינה. החיבור עם בית הספר לכדורגל בבית שמש הוא פרויקט ראשון מבין רבים אשר באמצעותו נשלב כוחות ונקים ביחד מיזם חינוכי-מקצועי שמקנה ערכים לחיים, מחבר את הפריפריה ומטפח את דור העתיד של בית"ר ירושלים.

אופיר עזו במדי בית"ר (ארכיון)

אופיר עזו במדי בית"ר (ארכיון)

מוני ברוש מנכ"ל המועדון: "אנחנו חונכים בבית שמש את הפרויקט הראשון המשתלב בחזון של בית"ר ירושלים לממש את הפוטנציאל שלנו בכל רחבי המדינה. מדובר במיזם חברתי-מקצועי אשר ישלב בתוכו הקניית ערכים לילדים ובני הנוער הנוטלים בו חלק. באמצעות שיתופי פעולה מסוג זה אנחנו מתכוונים להגיע לקהל הרב ולייצר את דור העתיד של בית"ר ירושלים".

ממשפחת קינן נמסר: "הנצחת שמו של אבינו שמעון קינן, משלב בתוכו השקעה בילדים ותרומה לקהילה בעיר הולדתנו בית שמש. בתור אוהדי בית״ר מגיל אפס, החיבור עם מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מרגיש לנו טבעי בוודאי לנוכח חזון המועדון על פי תפיסת עולמו של מר משה חוגג. יש כאן שילוב נהדר של טיפוח הנוער המקומי בבית שמש והאפשרות לחבור למקום ענק כבית"ר. אנו שמחים וגאים להיות הצעד הראשון בתהליך הנהדר הזה. רוצים להודות לבעלים משה חוגג, ליו"ר אלי אוחנה ולמנכ"ל מוני ברוש על היתכנות הפרויקט ושיתוף הפעולה".

אופיר עזו אמר על המיזם: "יש כאן סגירת מעגל מרגשת עבורי כיליד בית שמש ושחקן במועדון. מי כמוני מודע לעוצמות ולפוטנציאל הענק הטמון בחיבור המקצועי והחינוכי הזה. מקווה ומאמין שנצליח ליצור במה לשחקני עתיד המועדון אשר מגיעים מבית שמש – עיר בה יש הרבה אוהדי בבית"ר".

אופיר עזו במדי בית"ר (ארכיון) אופ