בדקה ה-94: בית"ר איבדה נקודות מול הפועל חיפה

בדקה ה-94: בית"ר איבדה נקודות מול הפועל חיפה

כתב: hagar


למרות שהקבוצה חזרה פעמיים מפיגור בזכות צמד של עידן ורד (23, 39) ואף עלתה ליתרון במחצית השנייה משער של ז'אורז'יניו (66), האדומים מהכרמל הצליחו לסחוט תיקו בשניות הסיום משער של עדן בן בסט בבעיטה חופשית. במחזור הבא: קריית שמונה מגיעה לטדי


מאת רועי נעים


 

אוהדי בית"ר. כרגיל שלטו ביציעים

אוהדי בית"ר. כרגיל שלטו ביציעים

מיני משחק העונה זימן לנו בטדי מפגש מרתק בין הראשונה בטבלה, בית"ר ירושלים, לבין השנייה הפועל חיפה. שתי הקבוצות הגיעו למפגש עם מאזן מושלם של תשע נקודות מתשע אפשריות ונלחמו ביניהן על ראשות הליגה. גיל לבנדה בחר לפתוח בהרכב עם שון גולדברג בעמדת הבלם והמשיך עם אריק סאבו באגף ימין, כאשר את שלישיית הקישור תפסו קלטינס, קלאודיו וז'אורז'יניו ואנתוני וראן בחוד. מנגד, ניר קלינגר פתח גם הוא עם הרכב התקפי שכלל את חנן ממן, בן בסט ואלון תורג'מן בחוד.

אנתוני וראן מול הגנת הפועל חיפה

אנתוני וראן מול הגנת הפועל חיפה

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

שתי הקבוצות פתחו בהיסוס את המשחק ודווקא האורחים היו אלה שעלו ראשונים על לוח התוצאות. בדקה ה-17 עדן בן בסט ניצל טעות של אריק סאבו ברחבה ובעט חזק לפינה הקרובה של קליימן ופנימה. בית"ר חזרה מהר מאוד למשחק ובדקה ה-23 אנתוני וראן מסר לעידן ורד שמתוך הרחבה קבע 1:1.

עידן ורד חוגג

עידן ורד חוגג

חמש דקות חלפו ושוב האדומים עלו ליתרון. בן בסט קיבל כדור מאלון תורג'מן ומ-15 מטרים בעט לפינה ולרשת. 1:2 הפועל חיפה. בית"ר לא נבהלה מהיתרון של החיפאים ובדקה ה-39 פריצה נהדרת של חן עזרא באגף שמאל הסתיימה עם מסירת רוחב לעידן ורד שלא התקשה וכבש את השני שלו במשחק. 2:2 במחצית.

עידן ורד חוגג

עידן ורד חוגג

מחצית שנייה

בית"ר פתחה מצוין את החצי השני והגיעה ללא מעט מצבים תוך 10 דקות של כדורגל כאשר עזרא, ווראן החמיצו ממצבים קורצים בתוך הרחבה של שטקוס. בדקה ה-66 הלחץ הבית"רי בא על שכרו כאשר ז'אורז'יניו הגיע ראשון לכדור גובה של קלאודמיר ונגח מקרוב לרשת את השלישי של בית"ר.

זאורזיניו וקלואדמיר חוגגים

ז'אורז'יניו וקלואדמיר חוגגים

ארבע דקות חלפו והפעם היה זה הייסטר שבעט בשמאל מחוץ לרחבה אך הכדור חלף בסמוך לקורה והחוצה. בית"ר המשיכה ללחוץ וחיפשה את הרביעי כשאיתי שכטר קיבל כדור מיוסי בניון ובעט בשמאל מתוך הרחבה כדור שנעצר במשקוף. לקראת הסיום חן עזרא מצא עצמו בתוך הרחבה אך הקשר נבלם ופספס הזדמנות לכבוש את הרביעי לזכות בית"ר.

יוסי בניון עם הכדור

יוסי בניון עם הכדור

הפועל חיפה לא וויתרה על המשחק והמשיכה לחפש את השוויון, בדקה ה-92 בית"ר נותרה בעשרה שחקנים כאשר קונטה הורחק בצהוב שני לאחר עבירה שביצע 17 מטרים מהשער. אל הבעיטה החופשית ניגש בן בסט שבעט לחיבורים של קליימן, השלים שלושער וקבע 3:3 מטורף בטדי.

 

יוסי בניון עם הכדור אוהדי בית"ר. כרגיל שלטו ביציעים אנתוני וראן מול הגנת הפועל חיפה זאורזיניו וקלואדמיר חוגגים e94068e7-0013-4f6c-8a9c-599e65fdd22f עידן ורד חוגג עידן ורד חוגג 98a74ac4-1e49-41f4-ad6d-880cf6278c37