בדקה ה-91: בית"ר הפסידה 1:0 להפועל ת"א ותשחק בפלייאוף התחתון

בדקה ה-91: בית"ר הפסידה 1:0 להפועל ת"א ותשחק בפלייאוף התחתון

כתב: hagar


שער בודד של אחמד עאבד בתוספת הזמן הנחיל הפסד נוסף לקבוצה, שתשחק את הסיבוב השלישי של העונה בפלייאף התחתון. במחזור הבא: הפועל חיפה בחוץ


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים הפסידה אמש (שבת) 1:0 להפועל ת"א בטדי, זאת במסגרת המחזור ה-26 והאחרון של העונה הסדירה בליגת העל.

לאחר ההפסד בנתניה, קיוותה החבורה של קלינגר להשיג ניצחון חרף העובדה שנשאר סיכוי קלוש להגיע לפלייאוף העליון, אך לא עמדה במשימה.

קלינגר ביצע מספר שינויים ב-11 כאשר יוסי בניון חזר להרכב ואנתוני אנאן קיבל את חולצת ההרכב לראשונה.

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס)

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

ארבע דקות מהפתיחה והאדומים הגיעו למצב הראשון שלהם כאשר רועי זיקרי השתלט על כדור בתוך הרחבה ובעט מזווית אלכסונית, אבל ניצן הגיב טוב והדף לקרן. בדקה ה-24 בעיטה חופשית של קאיו חלפה בסמוך לקורה של ניצן והחוצה.

איתמר ניצן מזנק (ינון פוקס)

איתמר ניצן מזנק (ינון פוקס)

בדקה ה-40 גדי קינדה חטף כדור בחלק המגרש של הפועל והוציא מתפרצת, שלח לאיינבינדר שהיה לבדו בתוך הרחבה אך מספר 9 בעט לא טוב ברגל שמאל אל מעל השער של לבקוביץ'. 0:0 במחצית.

דן איינבינדר בועט (ינון פוקס)

דן איינבינדר בועט (ינון פוקס)

מחצית שנייה

החצי השני לא התעלה לרמות גבוהות ושתי הקבוצות לא סיכנו יותר מדי את שער היריבה. בדקה ה-51 נריוס ולאסקיס מצא את עצמו חופשי בתוך הרחבה כשנגח מארבעה מטרים לרשת החיצונית. מן העבר השני הכנסת כדור נייח של גדי קינדה מצאה את ראשו של טל כחילה שהחליק את הכדור על ראשו אך פספס במקצת את השער.

טל כחילה נוגח (ינון פוקס)

טל כחילה נוגח (ינון פוקס)

בדקה ה-76 הפועל שלחה שחקנים לתוך הרחבה של בית"ר ורמזי ספורי מצא את עצמו חופשי, הקשר בעט לפינה של ניצן אך שוער בית"ר הגיב מצוין עם שתי הצלות שמנעו שער בטוח והשאירו את בית"ר במשחק.

בדקה ה-91 אפילו היכולת הטובה של ניצן לא הספיקה. מתפרצת של האדומים הסתיימה במצב שבו עאבד קיבל את הכדור בתוך הרחבה. הקשר נבלם תחילה מרגלי כחילה, אך הריבאונד שלו הלך לרשת העליונה ופנימה. 0:1 להפועל בסיום.

פרדי פלומין ואנתוני וארן בסיום (ינון פוקס)

פרדי פלומין ואנתוני וארן בסיום (ינון פוקס)

4e53edcf-f768-4015-8382-b323e2ea3e11 פרדי פלומין ואנתוני וארן בסיום (ינון פוקס) אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) אוהדי בית"ר לפני שריקת הפתיחה (ינון פוקס) איתמר ניצן מזנק (ינון פוקס) דן איינבינדר בועט (ינון פוקס) טל כחילה נוגח (ינון פוקס)