אתם מחליטים: מי השחקן המצטיין שלכם בסיבוב הראשון של העונה?

אתם מחליטים: מי השחקן המצטיין שלכם בסיבוב הראשון של העונה?

כתב: hagar


בית"ר סגרה סיבוב מצוין עם 27 נקודות ו-33 כיבושים. שכטר מלך השערים של הקבוצה, ורד המאסטר שף של הליגה, קלאודיו העוגן של הקבוצה וקליימן שהביא לקבוצה לא מעט נקודות עם תצוגות הירואיות. עכשיו הזמן שלכם לקבוע – מי הוא השחקן הטוב ביותר של הסיבוב הראשון?


למה דווקא איתי שכטר?
הקפטן ממשיך ביכולת הנהדרת שלו מהעונה שעברה וכבר במחזור הפתיחה הימם את מכבי ת"א עם צמד שערים לרשת של ראיקוביץ'. בהמשך הסיבוב החזיק את החוד הבית"רי וסחט לא מעט פנדלים עבור הקבוצה, הוסיף בישול, היה מעורב בשערים נוספים וסיים את הסיבוב בראש טבלת הכובשים של הקבוצה עם שבעה שערים.

איתי שכטר בטירוף

איתי שכטר חוגג בסמי עופר

למה דווקא עידן ורד?
המאסטר שף שלנו עשה לאורך הסיבוב עבודה פשוט נהדרת על הקו, מוביל את טבלת המבשלים של הליגה עם שישה בישולים וכבש עוד ארבעה שערים. השפיע רבות על צורת המשחק של הקבוצה ועשה לא מעט צרות למגנים שבאו מולו. מעבר לכך, מספר 8 הוא אחד המנהיגים של הקבוצה על הדשא ומחוצה לו.

עידן ורד בפעולה (ליאת אבשלומי)

עידן ורד בפעולה (ליאת אבשלומי)

למה דווקא קלאודמיר פריירה?
הברזילאי הוותיק בעונתו הרביעית בצהוב ושחור ממשיך לתפוס את מרכז המגרש של בית"ר ולהיות העוגן של הקבוצה. בשקט בשקט הוסיף קלאודיו ארבעה שערים והפך לפנדליסט הקבוע של הקבוצה. ממוקם רביעי בליגה במרחק הריצה (127.81 ק"מ), ושלישי בכמות המסירות המדויקות (663 סה"כ).

קלאודיו חוגג פנדל מוצלח

קלאודיו חוגג פנדל מוצלח (ליאת אבשלומי)

למה דווקא בוריס קליימן?
השוער, שזוהי עונתו הרביעית במדי בית"ר, חזר ליכולתו הטובה במהלך הסיבוב והציג לא מעט משחקים הירואיים שהשאירו את הנקודות אצלנו. זכורות במיוחד התצוגות המרהיבות של קליימן בניצחון 1:2 על מכבי חיפה בסמי עופר ובתיקו 2:2 בטדי מול הפועל באר שבע.

בוריס קליימן. חזר לעצמו ליאת אבשלומי

בוריס קליימן. חזר לעצמו (ליאת אבשלומי)

 

L.A00093 בוריס קליימן. חזר לעצמו ליאת אבשלומי עידן ורד בפעולה (ליאת אבשלומי)