אפליצ'ק יהיה הספונסר הראשי של בית"ר ירושלים לשנתיים הקרובות

אפליצ'ק יהיה הספונסר הראשי של בית"ר ירושלים לשנתיים הקרובות

כתב: hagar


המועדון חתם על הסכם חסות רשמי עם חברת AppliCheck אשר פיתחה טכנולוגיה שנותנת מענה לעסקים קטנים ובינוניים במשק. מנכ"ל החברה ובעל השליטה מני גיא: "בית"ר, וזו לא קלישאה, היא באמת הקבוצה של המדינה". מוני ברוש: "זאת הסנונית הראשונה ואנו במו"מ עם גופים כלכליים וחברתיים נוספים"


מאת מערכת האתר הרשמי


מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שמח להודיע על הסכם חסות ראשית עם חברת AppliCheck לשנתיים הקרובות. כחלק מהסכם החסות, לוגו החברה יתנוסס בחלקה הקדמי על החולצה של קבוצת הבוגרים של המועדון.

AppliCheck הינה חברת פינטק אשר פיתחה טכנולוגיה שנותנת מענה לעסקים קטנים ובינוניים במשק. הטכנולוגיה החדשנית, נשענת על אלגוריתם ייחודי אשר פותח במשך ארבע שנים, מאמתת בזמן אמת האם הצ'ק תקין בפעולה פשוטה דרך הנייד. האפליקציה יודעת לעשות חיתום עסקאות בשניות ומאפשרת לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים לבצע עסקאות בצורה בטוחה עם כל בית עסק ובן אדם בעולם.

מוני ברוש, משה חוגג, עידן ורד

מוני ברוש, משה חוגג, עידן ורד, מני גיא וחן כהן

מייסד אפליצ'ק והמנכ"ל הינו היזם מני גיא, אשר קיבל את עיטור האומץ מראש הממשלה, מהמפכ"ל אות הנשיא וחייל מצטיין בשנת 1997, זאת לאחר שנקלע לאירוע ביטחוני ובו הגן בגופו על מספר אזרחים והציל חיי אדם. גיא שירת בתפקיד כחובש במשמר הגבול ובעת שהגן על הצוות נפצע משישה כדורים והפך לנכה על כיסא גלגלים. לאחר שיקום ארוך וממושך, וכנגד כל הסיכויים, הוא הוגדר כנס רפואי כשהצליח לקום מכיסא הגלגלים, ואף לסיים תואר אקדמי באוניברסיטת בן גוריון.

19787419_669206106621535_7037610869743476238_o

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר לאתר הרשמי: "שמחים על הצטרפות חברת אפליצ'ק כספונסר הראשי של המועדון ובטוחים ששני הצדדים ייהנו משיתוף הפעולה האסטרטגי שנחתם. זאת הסנונית הראשונה ואנו במו"מ עם גופים כלכליים וחברתיים נוספים שרוצים להצטרף למועדון ולהיות שותפים לדרך החדשה בה אנו הולכים".

מני גיא, מנכ"ל ובעל השליטה באפליצ'ק אמר במעמד החתימה: "אני גאה ונרגש להתחיל את השותפות של אפליצ'ק עם קבוצת הכדורגל  בית"ר ירושלים. הקשר של אפליצ'ק עם נשיא הקבוצה משה חוגג הינו קשר אמיץ של שנים רבות ואני גאה לקת חלק מרכזי בהצלחה של הקבוצה. אני רואה את החסות הזאת כפרויקט חברתי יותר מאשר פרויקט שיווקי. מי שטיפה מכיר אותי יודע שאני ציוני בנשמה ונתתי את גופי למדינה, המטרה במתן החסות היא קודם כל להשיג הישגים חברתיים ולתרום לבית"ר ולקהל אוהדיה, כי בית"ר, וזו לא קלישאה, היא באמת הקבוצה של המדינה. אני אעשה כל שביכולתי להעמיק את הקשר בין אפליצ'ק לקבוצה ולקהל האוהדים המסור, כך שזה יוביל להצלחת שני הצדדים".

1509624657

מני גיא מנכ"ל אפליצ'ק

לאיש העסקים מני גיא, אחד ממייסדי אפליצ'ק, ישנו ותק של למעלה מ-15 שנים בתחום המימון והפיננסים. החברה הטכנולוגית אפליצ'ק טייק המפתחת את המוצר הטכנולוגי המבוסס על מערכת חיתום מהמתקדמות שיש ומשווקת את המוצר כ-wite label לארגונים פיננסים כגון בנקים ומוסדיים בארץ ובעולם.

סמנכ"ל החברה הטכנולוגית הינו חן כהן, בכיר לשעבר בבנק הפועלים בוגר יחידת ממר"מ ובתפקידו הקודם הקים וניהל את פעילות המובייל בבנק הפועלים.

חן כהן סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה הוסיף: "בישראל אנחנו יודעים לבדוק ת.ז וחברות בע"מ, בארה"ב לדוגמא אנחנו יודעים להתממשק למערכות הפיננסיות ולבדוק בזמן אמת את ה-SSN, לתת המלצת אשראי ולקחת אחריות על העסקה. כל מדינה והיחודיות שלה".

אודות AppliCheck

מדובר על אפליקציה שיודעת לעשות חיתום על עסקאות בשניות, ומאפשרת לבעלי עסקים לאנשים פרטיים לבצע עסקאות בצורה בטוחה. תתארו לכם מצב שאתם יכולים לבצע עסקה בטוחה דרך הפלטפורמה היחודית של אפליצ'ק עם כל בית עסק ובן אדם בעולם.

אתם מעוניינים להשכיר את הדירה? בעזרת אפליצ'ק תוכלו לסרוק את הצי'ק של השוכר ובמידה והצ'ק עבר את החיתום של המערכת, תוכלו להבטיח את פירעון העסקה. במידה והצ'ק חזר, משכיר הדירה למעשה לא נפגע וממשיך לקבל את השכירות.

האפליקציה הטכנולוגית הראשונה בעולם המאפשרת בדיקה לניכיון והבטחת פירעון צ'קים בטאץ' אחד ובזמן אמת. השירות החדשני אותו היא מציעה לפי גורמים בכירים בשוק ההון יוביל למהפך בתחום האשראי והמימון במשק.

 

מוני ברוש, משה חוגג, עידן ורד ספונסר---קאבר 1509624657