אפונסו טיירה לקראת המשחק באשדוד: לא מסתכלים על הטבלה, בקרוב נראה את ההתקדמות

אפונסו טיירה לקראת המשחק באשדוד: לא מסתכלים על הטבלה, בקרוב נראה את ההתקדמות

כתב: hagar


הקבוצה תצא למשחק החוץ באצטדיון הי"א (ראשון, 20:30), במטרה לחזור עם 3 הנקודות מול הקבוצה מעיר הנמל. לוזון: "לא מתעסק ברעשי הרקע, מתעסק רק בלהביא את מלוא הנקודות מול אשדוד"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר פגרת נבחרות בת שבועיים, תחזור בית"ר ירושלים לליגה ותפגוש את מ.ס אשדוד, זאת במסגרת המחזור השביעי בליגת העל.

הצהובים שחורים של גיא לוזון ינסו לצאת לדרך חדשה ולהיחלץ מהמקום האחרון בטבלה, מולם יתייצבו שחקניו של בלגויה מילבסקי שנמצאים במקום השישי בטבלה.

מאמן הקבוצה, גיא לוזון, ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק ואמר: "עבדנו על פרמטרים שחשבנו שצריכים לשפר אותם ולחזק את דברים הטובים שהיו מול מכב תל אביב, אין משהו חדש באופן מהותי".

שינוי שיטה: "את הדרך שנבחר לעלות באשדוד עדיף שידעו קודם כל השחקנים ואחרי זה כלי התקשורת, מתרגלים גם דברים שונים, שחקנים עם אופי שונה, מסוכנים מול השער אבל גם לא מופקרים הגנתית".

ההשתלבות של ארון אולנארה: "המצב באמת כרגע לא ברור בקשר אליו, בוא נאמר שאם הוא ירגיש טוב וכשיר בריאותית, הוא יהיה בסגל הקבוצה".

e7cfcb09-d432-4fb6-9ee4-c9ba985caa4a

ארון אולנארה באימון (ילאת אבשלומי)

כשירותו של עידן ורד: "הוא לא בכשירות מקסימלית כרגע, גם לגביו נדע סמוך למשחק".

היציאה לפגרה והלחץ מסביב: "אני באמת לא מתעסק בכל רעשי הרקע, שהם לא יכולים להועיל. מתרכז רק לשפר את השחקנים לחבר את הקבוצה ולהביא את מלוא הנקודות באשדוד".

דעתו על דבריו של חוגג: "אני לא חושב שיש לי סיבה להיעלב. סך הכל הוא הבוס של הקבוצה והוא רוצה שננצח. אנחנו רוצים לא פחות ממנו, ונעשה הכל כדי שזה יקרה. לא הייתה פה סיבה להיעלב".

הציפייה לחזור ולנצח: "מסכים, לטבלה כרגע אין משמעות. התרופה הכי טובה זה ניצחון, זה ימקם אותנו בטבלה גבוה יותר, ייתן שקט וביטחון להמשך הדרך. מתעסקים לא במה קורה בטבלה או מסביב".

הקדנציה שלו במכבי חיפה: "ממש לא דומה, במכבי חיפה אחרי שישה משחקים הייתי עם 10 נקודות, אז המצב קצת שונה. אין שום קשר בין מה שקרה בחיפה למה שקורה כאן. כל קבוצה עם האנרגיה שלה, הן מבחינת תוצאות והן מבחינת סגל".

קשר הקבוצה אפונסו טיירה, לקח גם הוא חלק במסע"ת והתייחס להשתלבותו במועדון: "ההסתגלות שלי בסדר, אני שמח מהקבוצה, אבל 4 נקודות זה מתחת לציפיות שלנו. אנחנו מודעים לכך, אבל אני חייב להגיד שבאופן יומיומי לא מסתכלים על הטבלה, אלא על ההתפתחות. למצוא בסיס ובזה מתמקדים".

אפונסו טיירה באימון

אפונסו טיירה באימון (ליאת אבשלומי)

החיבור של הסגל: "זה תחילה העונה, שופטים אותנו לפי התוצאות וזה נורמלי. אבל גם הכי מנוסים חייבים לעבוד, צריכים זמן לעבוד, להבין את רעיונות המאמן ואחד את השני. לדעתי בקרוב נראה את ההתקדמות".

מטרות העונה: "לא מסתכלים על הטבלה עכשיו, אלא בסוף העונה. מה שאני רואה את הקובצה הזאת עושה, זה נלחמת עם הטובות ביותר".

החיבור לקהל: "זה שינוי לטובה בשבילי, כל שחקן אחר היה אומר זאת. כדורגל זה משחק עם רגשות, כל שחקן רוצה להרגיש את הקהל. לא אמעיט בהערכה של קריית שמונה כמועדון, אבל ברור שבית"ר זו בית"ר, זו חתיכת חווייה".

אפונסו טיירה באימון e7cfcb09-d432-4fb6-9ee4-c9ba985caa4a bq5a1456