איתמר ניצן: "רוצים לסיים את העונה במקום הכי גבוה שאפשר, שמכבד מועדון כמו בית”ר ירושלים"

איתמר ניצן: "רוצים לסיים את העונה במקום הכי גבוה שאפשר, שמכבד מועדון כמו בית”ר ירושלים"

כתב: hagar


שוער הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה: "צריכים לסיים עם כמה שיותר ניצחונות". יחזקאל: "הניצחון על הפועל ת"א שחרר המון לחץ, אבל עדיין לא סיימנו את המשימה"


מאת מערכת האתר הרשמי


בית"ר ירושלים תארח בטדי את מכבי פ"ת (שבת, 20:30), זאת במסגרת המחזור ה-30 בליגת העל. לקראת המשחק, עוזר המאמן ניסן יחזקאל והשוער איתמר ניצן דיברו במסיבת העיתונאים.

ניסן יחזקאל פתח ואמר: "הניצחון על הפועל ת"א שחרר המון לחץ, אבל עדיין לא סיימנו את המשימה. אנחנו צריכים לסיים את העונה בצורה הכי טובה שאפשר. מכבי פ"ת לחוצה, אבל במומנטום לא רע בכלל מאז שגיא לוזון הגיע. זה משחק שתלוי בנו, אנחנו קבוצה יותר חזקה וצריכים להיות נחושים כמו במשחק מול הפועל ת"א. לתת הכל על המגרש ולא לתת להם את התחושה שהיא יכולה להוציא שלוש נקודות".

יחזקאל על הקווים (ינון פוקס)

יחזקאל על הקווים (ינון פוקס)

עוד הוסיף ואמר: "מסע ההישארות לא הסתיים באופן סופי, מסתכלים לאחור עם עין אחת אבל צריכים לנצח בכל משחק ולסיים את הסיפור בצורה מעשית כדי להתכונן לעונה הבאה".

שוער הקבוצה איתמר ניצן השתתף גם הוא במסיבת העיתונאים ואמר: "אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמו לכל משחק, רוצים לסיים את העונה במקום הכי גבוה שאפשר, שמכבד מועדון כמו בית”ר ירושלים. שמרנו על הפער מהקו האדום, אבל אם נהיה שאננים נמצא עצמנו באותו המצב. תמיד יש לחץ בבית”ר אבל מי שלא רוצה להתמודד איתו שלא יהיה פה".

ניצן במסיבת העיתונאים

ניצן במסיבת העיתונאים

 

 

20190410_103318 ניצן במסיבת העיתונאים