איתי שכטר: צריכים לדעת גם במשחקים פחות טובים לקחת נקודה

איתי שכטר: צריכים לדעת גם במשחקים פחות טובים לקחת נקודה

כתב: hagar


לאחר ה-1:1 הערב (שבת) מול הפועל קריית שמונה, התראיין קפטן הקבוצה: "צריך להגיד תודה לקהל שלנו שנתן לנו אווירה ביתית, נתכונן למשחק הבא שלנו מול סכנין"


מאת רועי נעים
צילום ליאת אבשלומי


"היה משחק פחות טוב שלנו היום באצטדיון מאוד קשה", אמר איתי שכטר והוסיף: "למרות שהם בתקופה פחות טובה, דווקא נגד ביתר הקבוצה הזאת נלחמת בשיניים, אבל צריכים לדעת גם במשחקים פחות טובים לקחת נקודה. לא היינו מספיק טובים ולא מרוכזים, אפילו שיכולנו להכריע את המשחק. היו לנו שבועיים של המון משחקים והרבה חיסורים. ננוח ונתכונן למשחק הבא נגד סכנין. מאוכזבים אבל יודעים שגם במשחקים כאלה צריך לקחת משהו".

המחלוקת בגול: "לא שמתי לב לזה, אני זוכר שעשיתי תנועה וחזרתי. לקחתי אחורה ונגעתי באיתמר ניצן בלי כוונה, אבל זה חלק מהכדורגל".

החילוף: "הרגשתי את התאומים במהלך השבוע, אז ידעו שיהיה לי קשה למשוך עד הסוף, אני לא נכנס להחלטות המקצועיות. זה תיקו שהוא טוב בשבילנו כי יכולנו להפסיד היום".

המילה אליפות: "אנחנו לא חוששים להגיד את המילה הזאת, אבל ריאליים ויודעים את המצב. כרגע יש ארבע קבוצות שרצות בצמרת, לקחת לאיפות זה לקראת אפריל מאי, צריכים להסתכל ממשחק למשחק, יש הרבה דברים לשפר. צריכים להיות צנועים. צריך להגיד תודה לקהל שלנו שנתן לנו אווירה ביתית. נתכונן למשחק הבא שלנו מול בני סכנין".