איינבינדר לקראת רעננה: "מעודדים מהיכולת בב"ש, באים עם אנרגיות"

איינבינדר לקראת רעננה: "מעודדים מהיכולת בב"ש, באים עם אנרגיות"

כתב: hagar


קשר הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הקבוצה מהשרון (שבת, 20:30) והתייחס למשחק בטרנר: "לצערי הפס האחרון לתוך הרשת לא נכנס". קלינגר: "יש לנו סגל טוב וברוך השם יש לנו פתרונות ונשתמש בכולם"


מאת מערכת האתר הרשמי


לאחר ההפסד בטרנר מול הפועל ב"ש בשני האחרון, בית"ר ירושלים תארח בטדי את הפועל רעננה, זאת במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל. לקראת המשחק מאמן הקבוצה ניר קלינגר והקשר דן איינבינדר ערכו מסיבת עיתונאים.

תחילה התייחס קלינגר למשחק מול הפועל ב"ש ואמר: "התאוששנו די מהר, כבר אתמול באימון נראה שהשחקנים הבינו את הסיטואציה ובמה לא כדאי להתעסק ובמה כן צריך להתעסק. ניתחנו את המשחק בהיבט שלנו, ראינו את הדברים הטובים שעשינו שם וזה נראה באימון. השחקנים היו בטוחים בעצמם וזה מאחורינו. היו דברים שאני מקווה שלא יקרו שוב, אבל מסתכלים קדימה".

היכולת במשחק עצמו: "זה בעצם הדברים שהתמקדנו בהם, גם בווידאו אתמול. השחקנים דיברו בינם לבין עצמם, ברמה שיש לנו בחלק הקדמי, אני חושב שמצפים מעצמם וגם אני מצפה מהם להיות יותר מפוקסים וחדים. מצד שני לייצר כל כך הרבה מצבים בטרנר ולייצר שליטה במשחק, מגיע להם קרדיט גדול עליו. מקווה שנמשיך במגמה הזאת. יכול להיות שגם אמוציות ואנרגיה גבוהה פגעו בחלק הסיומת במצבים שייצרנו".

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים

ניר קלינגר במסיבת העיתונאים

נושא אינברום: "קודם כל המועדון אמר את דברו. הדברים ייסגרו ויוחלטו לגבי אור היום. אלו דברים שנוגדים את הערכים של המועדון ואנחנו צריכים לקחת את כל הדברים האלה בחשבון. מה שיתקבל בהנהלת הקבוצה אני אתמוך במאה אחוז. אני מקווה שדברים כאלה לא יקרו בעתיד, ההחלטה היא בידי הבעלים והנהלת הקבוצה. בבית"ר ירושלים, נכון שזו קבוצה מסוקרת ויש כל היום חדשות וכותרות, אבל כל עוד זה בנושא המקצועי זה בסדר ולגיטמי, זה מועדון ענק. מי שצריך לקחת אחריות על זה יודע, אלו דברים שאנחנו לא רוצים שיהיו בבית"ר ירושלים. נחכה להחלטת הבעלים ואח"כ תוכלו לשאול אותי על זה".

עונש ההרחקה של בוזגלו: "בבית הדין הדברים מאוד ברורים, יש חוקים ואי אפשר לערער על החלטה של פחות מארבעה משחקים. חבל, מאור היה בתקופה טובה. במקרה של המשחק האחרון הוא היה דרוך ואמוציונלי, זה עוד שחקן שייחסר לנו. נוסיף לזה את וארן, קונטה וטל בן חיים שמושעה בגלל צהובים. יש לנו חסרונות, אבל חוזרים לנקודת ההתחלה ויודעים שיש לנו סגל טוב וברוך השם יש לנו פתרונות ונשתמש בכולם".

איך מרימים את הקבוצה: "לשמחתי יש לי שחקנים מאוד בוגרים ובעלי אופי ואישיות. ראיתי אותם אתמול, הם באו מצד אחד מאוכזבים אבל מצד שני לקחו הרבה דברים טובים ממה שהם עשו על המגרש. הרגשתי מהם וייב מאוד טוב. התקופה האחרונה טובה, אבל התוצאה האחרונה הייתה לא טובה, לא רק באשמתנו. לשמחתי השחקנים התאוששו ואנחנו מסתכלים קדימה".

פרדי פלומין ועידן ורד חוגגים (ינון פוקס)

פרדי פלומין ועידן ורד חוגגים (ינון פוקס)

החוסרים במחזור הקרוב: "בכל משחק שבית"ר מגיעה אליו, יש משחקים שהם גדולים ויש משחקים שהם בסגנון אחר. בתקופה האחרונה אנחנו משחקים טיפה שונה ויותר יצירתי. נצטרך להיות ערים לכל המורכבות של המשחק הזה. לא מדברים על פלייאוף תחתון או עליון, מדברים רק על המשחק הזה ונצטרך אחריו לעשות הערכת מצב מחודשת".

דן איינבינדר לקח גם הוא חלק במסיבת העיתונאים: "בגדול העונה מאוד מורכבת, יש בה הרבה התמודדויות ואנחנו מתמודדים עם זה. יש פה סגל שעבר מספיק דברים בקריירה, אבל זה בהחלט משפיע. ככל שיהיה לנו שקט בקבוצה יהיה לנו קל להצליח. בסופו של דבר כדורגל זה לא תיאטרון. חלק מהדברים קורים במהלך עונה. אני באופן אישי עברתי עונה מוזרה מאוד בב"ש בעונה שעברה, ככה שגם אני ושחקנים נוספים יודעים להתמודד. יש לנו מספיק מטרות לגבי המשך העונה ואנחנו מתמקדים בזה".

האירועים מסביב למועדון: "כאחד שגדל פה במועדון, אין משהו שמתקרב לדרמטיות שיש סביב בבית"ר ירושלים. אנחנו חיים את זה, לפעמים זה חלק מהכיף, בשביל זה מגיעים למועדון הזה. אני שמח שיש מספיק שחקנים שיכולים להתמודד עם זה. סיימנו משחק מאוד טעון בב"ש, עם הרבה דברים שקרו. יצאנו שמחים על היכולת. לצערי הפס האחרון לתוך הרשת לא נכנס, אבל אנחנו מעודדים מהמשחק ומגיעים עם הרבה אנרגיות ורוצים לנצח. אין לי איך להסביר את המצב מסביב. זה לא בשליטתנו. כשהדברים קורים צריך לדעת איך להתמודד איתם. נראה ביום שבת שאנחנו יודעים להתמודד עם זה בצורה הכי טובה".

דן איינבינדר בועט (ינון פוקס)

דן איינבינדר בועט (ינון פוקס)

פלייאוף עליון: "אני יכול להגיד שהגענו אתמול אחרי יום חופש, נרגענו קצת מהמשחק בטרנר. מי כמוני יודע איך קשה לשחק שם. עדיין שיחקנו טוב ויצרנו מצבים, קורה שמחמיצים. האמונה היא אמונה שלמה ומתרכזים במשחק מול רעננה, משחק מאוד קשה".

השיפוט בטרנר: "שבוע שעבר חגגתי 30, ואני שמח שהגעתי לגיל הזה ולא יצא לי לדבר יותר מידי על שופטים. באופן כללי צריך להיות כבוד הדדי, אנחנו חלק ממשחק שבא לבדר ולגרום להרבה הנאה. ככל שהדברים יקרו פחות אני אשמח, ומקווה שכך יהיה להבא".

דן איינבינדר בועט (ינון פוקס) bq5a9989